پشتیبانی واتساپ: 09156154058

پشتیبانی واتساپ:

09156154058

درباره ما

به وبسایت رسمی هنر مدرن خوش آمدید

من شکوفه خرم هستم، متولد 1365 اصالتاً ترک روسیه و در حال حاضر ساکن مشهد من در سال 89 با همسرم بابک آشنا شدم و یکسال بعداز اون ازدواج کردیم و هم اکنون دارای 2 فرزند هستم با نام های دخترم لیانا و پسرم لیام.

من از بچگی، عاشق نقاشی بودم و همیشه تمایل داشتم خلاقیت و هنر را با دوستان و نزدیکانم به اشتراک بگذارم. من در ابتدا در رشته میکروبیولوژی پزشکی شروع به تحصیل کردم، اما به دلیل علاقه‌ی بی‌اندازه‌ام به طراحی و نقاشی، سپس وارد دانشگاه هنر شده و شروع به تحصیل در رشته گرافیک کردم و با افتخار فارغ‌التحصیل از دانشگاه هنر شدم.

من به عنوان مادری با دو فرزند، علاوه بر مسئولیت‌های روزمره، هنر را به عنوان یک عشق و علاقه عمیق در زندگی‌ام جا داده‌ام. و هم اکنون خاطراتی از دوران کودکی خود را در دخترم در حال تکرار می‌بینم، زیرا او نیز همچون من از همین دوران کودکی عاشق نقاشی و طراحی است.

من با افتخار آثاری را که در کارگاه شخصیم طراحی و ساخته میشود را در وبسایتم با نام “هنر مدرن” در اختیار علاقه مندان به هنر قرار میدهم. و شما می‌توانید از طریق وبسایت ما سفارش دهید و این آثار هنری بی‌نظیر را در خانه و محل کار خودتان داشته باشید.

درباره ما وبسایت هنرمدرن

هدف من این است که با طراحی‌های خلاقانه و استفاده از مواد خارجی با کیفیت بالا، فضایی زیبا و هنری را به شما هدیه دهم. شما با دیدن نمونه‌های آثارم در وبسایتم و پیگیری صفحه اینستاگرامم با نام “شکوفه رزین آرت“، میتوانید به جزئیات بیشتری از طراحی‌های من دسترسی پیدا کنید. همچنین شما، می‌توانید از طریق اطلاعات موجود در صفحه تماس با ما با من در تماس باشید و درباره‌ی سفارشات خاص و طراحی آثار ژورنالی صحبت کنید.

از انتخاب و اعتماد شما برای خرید تابلوها و ساعت‌های دیواری هنری رزینی در وبسایت “هنر مدرن” سپاسگزارم. من شکوفه خرم هستم و مشتاقم تا آثار هنری‌ام را در منزل و محل کار شما به نمایش بگذارم. و برایمان افتخار است که شما را در دنیای هنر و خلاقیت خود می‌بینیم.